fbpx
Szukaj
Close this search box.
kancelaria frankowicze dla firm

Klient indywidualny

Kredyt we frankach

Posiadasz kredyt we frankach, który przeznaczyłeś na cele prywatne? Wielu Frankowiczów udowodniło, że można wygrać z bankiem. Skorzystaj z naszego doświadczenia
w pomocy Konsumentom.

Kredyt we frankach

Posiadasz kredyt we frankach, który przeznaczyłeś na cele prywatne? Wielu Frankowiczów udowodniło, że można wygrać z bankiem. Skorzystaj z naszego doświadczenia w pomocy Konsumentom.

ANALIZA DOKUMENTACJI

Zebranie i ocena wszelkich dokumentów bankowych, a także rozmowy mającej na celu poznanie okoliczności dotyczących podpisania umowy kredytowej i jej spłaty.

OSZACOWANIE ROSZCZEŃ

Ocena i określenie roszczeń, które przysługują kredytobiorcy.

NEGOCJACJE

Rozpoczęcie działań mających na celu pokojowe rozwiązanie sporu z bankiem.

POSTĘPOWANIE W SĄDZIE

Prowadzenie sprawy sądowej zarówno w pierwszej, jak i drugiej instancji, włączając w to reprezentowanie Klientów na każdej rozprawie sądowej.

PRAWOMOCNY WYROK

Realizacja prawomocnego wyroku, co obejmuje potencjalne działania egzekucyjne przeciwko bankowi oraz udzielanie pomocy w procesie składania wniosku o anulowanie zabezpieczeń związanych z kredytem.

ROSZCZENIA
BANKU

Oferujemy ciągłe wsparcie na każdym etapie, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek roszczeń ze strony banku skierowanych przeciwko Państwu.
extra

Rata kredytu CHF jest poza Twoją skalą?

Sprawdzimy Twoją umowę BEZPŁATNIE! Przeanalizujemy i wyliczymy roszczenia, które Ci przysługują od banku.

Poznaj opinie naszych klientów

Kredyt we frankach - analiza umowy

Zamów szybki kontakt:
BEZPŁATNIE

Wyrażam zgodę na kontakt e-mailowy oraz telefoniczny, w tym SMS z ofertą Mędrecki, Wilk i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp.k. zgodnie z Polityką prywatności.